SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU OD VERŠATYLU A LETNÍ ŠATY V JEDNOM

Svatba je důležitou životní událostí.  Každá žena si svůj den představuje jako dokonalý den, na který bude celý život vzpomínat.  Chce se cítit krásná, jedinečná a zároveň musí mít pohodlné šaty. To vše dokážou zajistit šaty od Kristýny Kottové, která tvoří pod značkou Veršatyl. Pokud se tedy plánujete svěřit do rukou odborníků, jistě nebudete litovat.

Obléká nevěsty, družičky i maminky. Designérka Kristýna Kottová založili v roce 2013 značku Veršatyl, která se postupně vykrystalizovala ve specialistu na svatební šaty. Zakládá si na kvalitních materiálech, pečlivém zpracování a padnoucím střihu podle představ nevěsty a jejich proporcí.  Tak aby šaty vyzdvihly přednosti a zakryly nedostatky (pozn. redakce: To ocení jistě všechny z nás, protože naše nedostatky vidíme hlavně my samy). S oblibou říká, že když připravuje svatební šaty, musí potlačit své designerské ego a pochopit přání a představy nevěsty. V ateliéru tak vznikají kousky, ve kterých se nevěsta ve svatební den cítí výjimečně, krásně a zároveň pohodlně.

Svá díla vytváří Kristýna z nejkvalitnějšího italského hedvábí a celý outfit propracovaná do nejmenších detailů, včetně ozdoby do vlasů, závoje či podvazku a dalších pidi věciček, které ten den budete potřebovat. Údělem oblečení na míru je jejich časová náročnost a ne každý se s tím dokáže ztotožnit, ale to k celému procesu přece patří a naopak to finálnímu výsledku dodává ještě větší kouzlo a tvoří se příběh. Délka tvorby svatebních šatů od schůzek a navržení šatů až po hotové šaty, které si odnesete domů, se pohybuje okolo 2-3 měsíců a představuje zhruba 6 zkoušek.

Ze svatebních letní? Šaty, které milujete, byly navrženy a ušity s velkou pečlivostí by neměly zůstat ležet ve skříni. Po svatbě si je ve Veršatylu můžete nechat upravit a lehce přetvořit v letní šaty, které vám budou sloužit mnoho dalších let. A jistě vám budou dělat radost především v létě, protože hedvábí je na léto jako stvořené. Investujete tedy do dvou překrásných šatů s nálepkou slow fashion a udržitelnosti.

A kolik to celé stojí? Cena svatebních šatů na míru od značky Veršatyl se pohybuje od 20.000 – 38.000 Kč. Což není tak velká investice pokud víte, že ceny za půjčovné se pohybují kolem 15tis a v konečné fázi budete mít nové letní šaty, na které nedáte dopustit.

Pokud tedy plánujete svatbu tento rok, je nejvyšší čas začít řešit svatební šaty. A ne, nechceme nikoho děsit 🙂

Pavlína

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *