atelier upcyklovane produkce up

Ateliér UP – upcyklovaná móda na pražských Vinohradech

Praha má svůj první obchod s upcyklovanou módou a doplňky! Oblečení z odpadu můžete od letošního roku zakoupit na Bělehradské 36 v prodejně Ateliér UP. K dostání je zde 6 značek zabývajících se přetvářením nechtěných věcí v nové produkty sloužící užitku.

Na pomezí pražských Vinohrad a Nuslí můžete od letošního února zavítat do maličké prodejny s názvem Ateliér UP (Ateliér upcyklované produkce), která v sobě skrývá poklad pro všechny fanoušky udržitelné módy. O obchod je velký zájem, jinde v Praze totiž není možné prohlédnout si naživo upcyklované výrobky hezky pohromadě.

atelier up

 

S jakými značkami se zde setkáte a z jakých materiálů tvoří?

KOSHIless

Značka zabývající se přešíváním pánských košil na dámské topy a sukně. Jemnost, pastelové barvy a roztomilá ženskost, i takhle by se dal definovat jejich styl. Oblíbené jsou u zákaznic hlavně vyšívané košile a letní off-the-shoulder topy.

Tvorbou

Elegentní a minimalistické dámské košile, to je Tvorbou. S délkou až po kolena, ale také crop topy, vše jednoduché a slušivé. Nyní si v krámku můžete prohlédnout novou celobílou kolekci košil W H I T E.

H.alenka

Své děti můžete vést k zodpovědnému životnímu stylu již od malička. H.alenka nabízí roztomilé sukýnky a ještě roztomilejší polštářky ve tvaru nejrůznějších zvířatek. Jediný problém bude vybrat si ten nejkrásnější. Vše vytvořené z odložených košil a pomalované neškodnými Mlékovkami.

JASIJU

Staré džíny, které jsou dobré akorát tak do popelnice? Na to zapomeňte a radši je doneste do Ateliéru UP pro Jasiju, která z nich vytváří úžasné denimové bundy. Propracovaný systém využívání původních prvků můžete obdivovat sami, stačí se zastavit a vyzkoušet.

RELU

Papírová kabelka? Pro RELU naprosto typický materiál! K jejich výrobě využívá velké pytle z bezobalových obchodů. Strach z promočení ale vůbec mít nemusíte, tenhle materiál toho vydrží opravdu hodně. Nově pod značkou RELU můžete zakoupit také kabelky ze second hand kůže.

Zuzi.Smi

Někdo si kapslovou kávu prostě nedokáže odpustit a v takové chvíli je super, že pro prázdné kapsle našla značka Zuzi.Smi další využití. I tyto propracované šperky můžete obdivovat naživot v prodejně.

Navštivte Ateliér UP na Bělehradské 36 pondělky od 15:30 do 19:30 a čtvrtky nebo pátky od 14:00 do 19:00 hodin.

Sledujte je na Instagram.cz/atelier_up_praha a Facebook.cz/atelierupcyklovaneprodukce

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *