Dominika Býmová Life is Fashion

Z Most!ecké kuchyně do světa udržitelné módy

Navzdory plným pultům je sehnání opravdu kvalitního kousku oblečení z přírodních materiálů problém. Velké značky šetří, kde se dá. To má za následek látky roztrhlé po pár vypráních, přetáčející se švy a nekvalitní doplňky. Pokud ještě navíc hledáte přírodní materiály, jste nahraní. Tenhle problém vyřešila Dominika Býmová po svém – založila si vlastní značku White Sage, která se šije v Česku z přírodních materiálů.

„Já sama velmi ráda nosím přírodní materiály jako len a konopí. Ale pokud chci, aby byl daný model chic, musím bohužel hledat ve velkých řetězcích typu Zara a Mango. Chtěla jsem, aby zákazník nemusel volit mezi neforemnými modely lokální tvorby a hezkými kousky ušitými horkou jehlou,“ říká Dominika. Jaká bude její značka White Sage? Hlavně ženská a rafinovaná! Taky sexy, ale ne okázale nebo vyzývavě. A typické jsou pro ni kontrasty. První kolekce bude ušita z biobavlny a konopí. V budoucnu se můžeme těšit také na len a bio hedvábí.

Dominika Býmová Life is Fashion

Celý koncept značky vymyslela a dala dohromady během několika málo měsíců. Díky odhodlání a touze splnit si svůj sen šlo vše velmi rychle. „Je zvláštní, že jakmile člověk narazí na správnou vec, vše se začne skládat samo. Stejně tak to bylo i s prvotní myšlenkou o White Sage. Najednou do sebe vše zapadalo a já jsem věděla, že je to takto správně,“ doplňuje Dominika.

Nikdo z rodiny ani okolí nevěděl, co celou dobu chystá. Kromě její tety. Ta totiž vede šicí ateliér, a tak má veškeré šití na starosti právě ona. S právní stránkou věci naopak pomáhá přítel, vše ostatní od návrhu brandu, až po výběr knoflíků, si Dominika obstarává sama. „Nikdo jiný z naší rodiny netušil, na čem několik měsíců pracujeme, měla jsem to jako překvapení, až bude vše připravené. Svou vizi jsem jim chtěla představit už hotovou, ne jen v podobě snu. A také jsem nechtěla slyšet žádné negativní rady a obavy. Od samého začátku jsem WS věřila,“ vysvětluje Dominika důvod, proč si to celou dobu nechávala pro sebe.  

http://blog.lifeisfashion.cz/subdom/blog/2019/03/05/z-mostecke-kuchyne-do-sveta-udrzitelne-mody/

Světlo světa spatří kolekce již 21. března na pop-up butiku Life is Fashion, kde se můžete potkat i se samotnou Dominikou.

Svoje místo si zarezervujte zde: https://lifeisfashion.cz/popup-butik/2019

Poté se bude prodávat přes Instagram (Dominiku sledujte na jejím Instagramu – Instagram/DominikaBymova a také na Instagramu značky White Sage, kde se brzy objeví více informací – Instagram/Whitesage.fashion) a produkty zakoupíte také přes webové stránky a ve vybraných concept storech v Praze.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *